O mnie

Witaj,

Kim jestem ?

Nazywam się Karol Stachura. Jestem autorem artykułów na tej stronie. Jeśli szukasz mojego CV znajdziesz je na goldenline.pl

Po co ta strona ?

Strona prezentuje pewną, niewielką część tego czym się zajmuję zawodowo. Jeśli  coś wydaje mi się ciekawe a nie widzę opisanego zagadnienia na innej stronie lub blogu piszę artykuł.

Zasady

Staram się opisywać zagadnienia jak najbardziej technicznie i prosto tak by było to zrozumiałe przez przeciętnego czytelnika.

Zakładam,  że użytkownik jest w miarę zmotywowany do samodzielnego poznania informacji zawartych w zewnętrznych linkach do specyfikacji, instrukcji, rozporządzeń.

Strona jest skierowana do ludzi chcących poszerzyć wiedzę. Nie stanowi zaplecza badawczo-rozwojowego dla firm, szczególnie dużych ani gotowych programów nauczania. Dlatego niektóre tematy są tylko sygnalizowane w stopniu podstawowym, które przy odrobinie samozaparcia czytelnika mogą być poznawane dalej samodzielnie.

Jeśli ktoś nie ma na to czasu zapraszam do kontaktu ze mną w sprawie szkoleń lub rozwiązania konkretnych problemów praktycznych na zasadach komercyjnych.

Kontakt:

Karol Stachura

ks@geoinformatyka.com.pl

tel. 792-883-929

Strona o geoinformatyce, gis, xml, lidarze i wszystkim innym